Gálicz Péter

Barsi Zoltán 2022. 1 day agoNB I.

Pin By Samu Szilvia On Hazassagi Evfordulo Diaper Cake Cake Desserts

Join Facebook to connect with Gálicz Péter and others you may know.

. Gálicz Péter vb-bronzérmes a 25 kilométeres úszásban. Gálicz Péter bronzérmet nyert a nyíltvízi úszás 25 kilométeres versenyszámában. Az egész vb legkeményebb számában eleinte Kalmár Ákos.

Gálicz Péter bronzérmet nyert a nyíltvízi úszók 25 kilométeres versenyében csütörtökön a Lupa-tavon rendezett világbajnokságon. A vizes vb-n ő szerezte Magyarország negyedik érmét. 1 day agoPéter Gálicz 25 giugno 2000 è un nuotatore ungherese specializzata nel nuoto di fondo.

The second place went to the former defending champion. A 22 éves Gálicz a magyar küld. Helyen ért célba Gálicz Péter pedig történelmi bronzérmet szerzett.

Michael Schumachert soha többé nem fogjuk élve látni. A szám másik magyarja Kalmár Ákos aki első. Results Medals Profile Personal Best Results.

Gálicz Péter bronzérmes 25 kilométeren. Gálicz Péter bronzérmet nyert a nyíltvízi úszók 25 kilométeres versenyében csütörtökön a Lupa-tavon rendezett világbajnokságon. 1 day agoElképesztő bravúr.

Helyen ért célba Gálicz Péter pedig történelmi bronzérmet szerzett. View the profiles of people named Gálicz Péter. Ganó una medalla de bronce en el Campeonato Mundial de Natación de 2022 en la prueba de 25 km.

FINA világbajnokság úszóprogramjainak utolsó napján került megrendezésre a női és a férfi 25 kilométeres nyílt vízi úszás. A legfrissebb hírek itt Erővel Gálicz. FINA világbajnokság úszóprogramjainak utolsó napján került megrendezésre a női és a férfi 25 kilométeres nyílt vízi úszás.

Hazatérhet egy légiós Dzsudzsák maradhat. A medencés úszók között Milák Kristóf. Gálicz Péter bronzérmet nyert a nyíltvízi úszók 25 kilométeres világbajnoki versenyében csütörtökön a Lupa-tavon.

Rohács Réka és Kalmár Ákos a 8. A szám másik magyarja Kalmár Ákos aki élete első világversenyén szerepelt a nyolcadik helyen zárt. Rohács Réka és Kalmár Ákos a 8.

Gálicz Péter bronzérmet nyert 25 kilométeren. Június 30 csütörtök 1324. 1 day agoA Ferencváros úszója megszerezte a magyar küldöttség negyedik érmét.

3 hours agoIn the mens 25km open water race Péter Gálicz won the bronze medal at the World Aquatics Championships. Péter Gálicz 25 de junio de 2000 es un deportista húngaro que compite en natación en la modalidad de aguas abiertas. A legfrissebb hírek itt Erővel Gálicz bírta jobban és a harmadik helyen ért célba a Ferencváros úszója.

Úgy készültem majd hogy azt mondom jó kis verseny volt tetszik ez a hatodik-nyolcadik hely de bronzéremre nem készültem. A szám másik magyarja Kalmár Ákos - aki első világversenyén szerepelt ebben a szakágban - illetve a nőknél Rohács Réka a nyolcadik helyen zárt. Volt amikor sikerült dobogó közelbe is kerülni így végig az aranyéremért voltak harcban.

Leginkább saját magamat leptem meg ezzel az eredménnyel nem számítottam rá nem találok szavakat. 1 day agoVizes vb 2022 - Gálicz Péter bronzérmes 25 kilométeren. Gálicz éremért harcol 25 km-en élő hírfolyam.

Helyen zárt a mezőny egy része a hőség és a. A Magyarországon rendezett vizes világbajnokság nyíltvizi úszásának utolsó napján rendezték a leggyilkosabb a 25 km-es távot. Facebook gives people the power to.

Elképesztő hajrával úszott fel a dobogóra a magyar versenyző. The race was won by Italian Dario Verani. 19 hours agoNB I.

Swipe or use arrows to view full table Swipe horizontally to view full table Event Time. A szám másik magyarja Kalmár Ákos - aki első világversenyén szerepelt ebben a szakágban - a nyolcadik helyen zárt. Három magyar indulóért szoríthattunk a nőknél Rohács Rékáért a férfiaknál pedig Kalmár Ákosért és Gálicz.

A nyílt vízi úszók világbajnoki versenyeinek befejező napján a férfiak 25 kilométeres számában Gálicz Péter a harmadik helyen ért célba a Lupa-tavon. Gálicz Péter bronzérmet nyert a nyíltvízi úszók 25 kilométeres versenyében csütörtökön a Lupa-tavon rendezett világbajnokságon. Az olasz Dario Veranit és a francia Axel Reymond-t követve a harmadik helyen úszott célba több mint 5 órányi küzdelem után Gálicz Péter a budapesti úszó-vb 25 km-es nyílt vízi számában a városhatárban fekvő Lupa-tavon.

Año Lugar Medalla Prueba 2022. 1 day agoGálicz Péter reggel hét órakor ugrott a Lupa-tó vizébe majd öt órás úszás után világbajnoki bronzérmet szerzett. 1 day agoGálicz Péter és Kalmár Ákos a táv felénél ellépett egy nyolc-tíz fős élbollyal és végig bírták az iramot.

Rangadóval kezd az FTC kisorsolták a 20222023-as idény menetrendjét. Gálicz Péter bronzérmes 25 kilométeren. A számban szintén elindult Kalmár Ákos a 8.

A maratoni versenyszámban három honfitársunknak is szoríthattunk. Július 30-án csütörtökön elérkeztünk a 19. What a finish.

The 22-year-old Hungarian swimmer finished 139 seconds behind. Csúnya véget ért a kubai műugró gyakorlata videó. Csúnya véget ért a kubai műugró gyakorlata videó.

A versenyt az olasz Dario Verani nyerte nagy hajrával másodikként a legutóbbi két vb-n aranyérmes francia Axel Raymond csapott be a célba. Michael Schumachert soha többé nem fogjuk élve látni. A szám másik magyarja Kalmár Ákos - aki első világversenyén szerepelt ebben a szakágban - a nyolcadik helyen zárt.

In the first half of the race another Hungarian swimmer Ákos Kalmár was in the. A maratoni versenyszámban három honfitársunknak is szoríthattunk. 23 hours agoA 19.

Ha rappresentato lUngheria agli europei di nuoto di Budapest 2020 disputati nel maggio 2021 presso il Lago Lupa classificandosi diciassettesimo nella 10 km e ottavo nella 25 km. Péter Gálicz finished third with an extraordinary finish. A 22 éves Gálicz a magyar küldöttség.

FINA and Olympic medals 1 0 Gold. Péter Gálicz finished third very smoothly with a terrific chase the 22-year-old swimmer is the World Championship bronze medalist with a 139 seconds gap Nemzeti Sport reports. A 22 éves Gálicz a.

1 day agoPéter Gálicz won the bronze medal at the Hungarian World Aquatics Championships in the 25 km open water swimming. Úgy készültem majd hogy azt mondom jó kis verseny volt tetszik ez a hatodik-nyolcadik hely de bronzéremre nem készültem. Gálicz Péter a harmadik helyen ért célba a nyíltvízi úszók 25 kilométeres versenyén a Lupa-tavon.

Július 30-án csütörtökön elérkeztünk a 19. Gálicz Péter bronzérmet nyert nyíltvízi úszók 25 kilométeres férfi versenyében a hazai rendezésű vizes világbajnokságon. A 22 éves Gálicz a magyar küldöttség negyedik érmét szerezte a hazai rendezésű vizes világbajnokságon.

A versenyt óriási hajrával az olasz Dario Verani nyerte meg a francia Axel Reymond előtt míg a szám másik magyar indulója Kalmár Ákos a nyolcadik helyen ért célba. A eseményt csütörtökön Lupa-tavon bonyolították le rekkenő hőségben írja az MTI. A bronzérmes Gálicz Péter a célba érkezés után a férfi nyíltvízi úszók 25 kilométeres versenyén a vizes világbajnokságon a budakalászi Lupa-tónál 2022.